Другие новости

Сервіс Rotten Wi-Fi оцінив швидкість публічного інтернету в 184 країнах світу

Дослідження, проведене сервісом Rotten Wi-Fi показало, що за швидкістю безкоштовного Wi-Fi, який надається у громадських місцях, в даний час лідирує Литва. Наступні дві позиції дісталися Сінгапуру і Сполученому Королівству.

Перила для сходів з деревини

Дерево з давніх часів головний матеріал в будівництві не замінне ніякими синтетичними аналогами. Це чудовий обробний натуральний матеріал з гарною фактурою і що володіє масою плюсів. При виготовленні конструкцій з'єднуючи поверхи будинків дерев'яні перила для сходів виглядають в інтер'єрі приміщення. Деревина для перил підходить не тільки з естетичних міркок, але чудово обробляється, має невелику вагу і недорого коштує.

Роботи-круп'є сподіваються завоювати американські казино

Промислові роботи, які давно почали витісняти людей на монотонних операціях, що вимагають особливої ​​точності, і на небезпечних виробництвах, зовсім не схожі зовні на замінених ними співробітників. Надати роботові вигляд, схожий з людським - завдання, яке стоїть перед вузьким колом майбутніх експлуатантів. Як правило, людиноподібні роботи потрібні в тих сферах застосування, де необхідно розташувати до себе клієнта. Втім, на даному етапі розвитку ці "саморушні ляльки" можуть в рівній мірі і лякати людей.

Використання підлогових фільтрів при фарбуванні

Таке незамінне при проведенні будівельних і фарбувальних робіт пристосування як фільтр підлоговий зі скловолокна, використовується як краскоулавлівающего елемента. Структура фільтра ворсиста і складається з мільйонів з'єднаних між собою стекловолокон, що дозволяють затримувати аерозольне розпорошення фарби.

Як вибрати знеболююче

Біль є одним з найбільш поширених захворювань. Зазвичай з'являється в найнесподіваніші моменти, докучає нам весь день і ускладнює стосунки з близькими. Правда, з точки зору медицини, відіграє дуже важливу роль (попереджає організм про різні небезпеки, наприклад хвороби, що розвивається або пошкодженні тіла, такому як, наприклад, опік).

Зовнішня реклама та її переваги

Торгівля - це основа основ сучасного життя. Для того, щоб бути успішним - потрібно продавати. Однак як залучати нових клієнтів і робити ефективні продажі в умовах жорсткої конкуренції і перенасиченого ринку? Відповідь дуже проста - за допомогою реклами. Реклама є основним і найефективнішим способом залучення до ваших товарів або послуг уваги потенційних покупців. І тільки розповідаючи про себе, своїх продуктах та їхні переваги, ви зможете отримати довіру клієнтів, а, значить, і їхні гроші.

«Дронь-виконроби»: нова система контролю за будівництвом

Вчені з Іллінойського університету (США) розробили систему контролю за будівництвом за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Як друкуються книги: технологія print-on-demand

Звідки беруться книги, які ми замовляємо в інтернет-магазині? Невже гіганти книжкової онлайн-торгівлі беруть в аренду склады та величезні складські приміщення, в яких працюють сотні людей? Часто справа йде саме так, але може бути і по-іншому.

Як рятують від руйнування унікальну церкву

Більше десяти років ведеться реставрація Преображенської церкви на острові Кижи - мабуть, найкрасивішого і конструктивно складного пам'ятника дерев'яного зодчества у світі. Порятунок унікального об'єкта потребував розробки унікального проекту, і зараз вже немає сумнівів, що дивовижний храм, котрий побудований на початку ХVIII століття, має довге життя.

Вейкборд оснастили електромотором

Шведські інженери сконструювали інноваційний вейкборд Radinn з електроприводом. Дошка з водометним двигуном зроблена з легкого вуглецевого волокна і здатна ковзати по воді зі швидкістю до 46 км / ч.

Тернопільський зварювальник створив копію робота з «Трансформерів»

Українські зварювальники не перестають дивувати. Один з них, житель Тернополя, своїми руками створив копію знаменитого робота Бамблбі з блокбастера «Трансформери». Над своїм творінням майстер трудився не покладаючи рук майже три тижні. У хід пустив усе, що міг.

Криза може прискорити розвиток факторингу

Криза змушує малий бізнес шукати нових партнерів і освоювати фінансові продукти. Зокрема, торговельні та виробничі компанії, бажаючи знизити ризики неплатежів, все більше прагнуть до співпраці з великими торговельними мережами.

Створено нові батареї для зберігання енергії Сонця

Сонячна енергія асоціюється з сонячними батареями, які створені для перетворення світла в електрику. Але поряд з ними існують і інші способи використання енергії Сонця.

Виявлене істинне призначення ігр Windows «Сапер» і «Косинка»

За відомостями американських мас-медіа, захоплюючі ігри «Сапер» і «Косинка», вбудовані в ОС Windows, були призначені не для розваги, а переслідували інші цілі.

У Великобританії дизайнери компанії SUCK UK розробили ноутбук для кішок

Людям, у яких є домашні вихованці, дуже знайома ситуація, коли цікаві тварини приймаються досліджувати ноутбук з відкритою кришкою. 

Криза на готелі та хостели закінчилася

Україна зараз не найпривабливіше місце для туристів. У більшості великих міст готелі у кращому випадку напівпорожні. На цьому тлі дивовижну динаміку показують хостели: чи не вперше з Євро-2012 власники рапортують про високий попит і підвищенні цін.

Страницы