Сервіс Rotten Wi-Fi оцінив швидкість публічного інтернету в 184 країнах світу

Дослідження, проведене сервісом Rotten Wi-Fi показало, що за швидкістю безкоштовного Wi-Fi, який надається у громадських місцях, в даний час лідирує Литва. Наступні дві позиції дісталися Сінгапуру і Сполученому Королівству.

У Литві вкладають значні кошти для забезпечення безкоштовного громадського бездротового доступу в інтернет, який сьогодні є найшвидшим у світі, повідомляє Astera.ru. У дослідженні, проведеному у Великобританії інтернет-сервісом Rotten, швидкість бездротової мережі в Литві в цьому році склала 16,1 Мбіт / с (у минулому році - 15,40 Мбіт / с).
Сервіс Rotten WiFi призначений для збору інформації про Wi-Fi-мережах в різних країнах а також використання дачного интернета, який заснований на інформації від туристів та домовласників.

Естонія зайняла друге місце в рейтингу країн з найкращим безкоштовним Wi-Fi: середня швидкість завантаження склала 14,8 Мбіт / с. За нею йде Сінгапур зі швидкістю в середньому 13,1 Мбіт / с (торік 9,49 Мбіт / с).
Великобританія, як і в минулому році, залишилася на шостому місці. Середня швидкість інтернету трохи виросла і склала 11,7 Мбіт / c (в 2014 році - 10,97 Мбіт / с). На четвертому і п'ятому місцях - Швейцарія та Нідерланди. У десятку увійшли також Данія, Ірландія, Бельгія та Румунія.

Цього року в список топ-20 країн з найкращим безкоштовним Wi-Fi не потрапили США, де розташоване найбільша  кількість найбільших у світі інтернет-компаній. Торік США зайняла останнє місце зі швидкістю інтернету 6,89 Мбіт / с. Більшість країн, що потрапили в рейтинг, розташовані в Європі, і лише дві з них знаходяться в Північній Америці та Азії.

Категория: