Перила для сходів з деревини

Дерево з давніх часів головний матеріал в будівництві не замінне ніякими синтетичними аналогами. Це чудовий обробний натуральний матеріал з гарною фактурою і що володіє масою плюсів. При виготовленні конструкцій з'єднуючи поверхи будинків дерев'яні перила для сходів виглядають в інтер'єрі приміщення. Деревина для перил підходить не тільки з естетичних міркок, але чудово обробляється, має невелику вагу і недорого коштує.

Огородження - головна деталь сходів. При будівлі сходи поручні грають важливу роль і застосовуються в якості декоративного елемента на всіх конструкціях сходових маршів. Поручні забезпечують також безпеку людей при підйомі та спуску і обмежують вільне сходовий простір.

Поручні зараз роблять практично з будь-якого матеріалу, підбираючи його під стиль інтер'єру будинку, враховуючи як, вони виглядатимуть на загальному тлі. Використання сходів без поручнів допускається в лестницах, тільки якщо у них не більше п'яти сходинок, при більш високих сходах відсутність поручнів неприпустимо інакше ви можете ненароком оступитися, впасти і завдати шкоди здоров'ю.

Перила з дерева створюють закінчений вигляд і залишаються головною опорним елементом при користуванні сходинками. Завдяки властивостям дерева можна без зусиль зробити їх досить гладкими виключивши тим самим пошкодження долонь. Для цих цілей деревину добре ошкурівать, полірують і проводять покриття лаком або фарбують.

Крім загального вигляду і краси сходових конструкцій не менш важливо і зручність розташування перил. Перила повинні розташовуватися на комфортній висоті для зручного утримання рук для людини середнього зросту, тобто на висоті 97-103 мм від рівня розташування сходинки. У деяких випадках на сходах облаштовують додатково нижні перила для зручності пересування дітей.

Категория: