Використання підлогових фільтрів при фарбуванні

Таке незамінне при проведенні будівельних і фарбувальних робіт пристосування як фільтр підлоговий зі скловолокна, використовується як краскоулавлівающего елемента. Структура фільтра ворсиста і складається з мільйонів з'єднаних між собою стекловолокон, що дозволяють затримувати аерозольне розпорошення фарби.

Фарба відскочивши від елемента, котрий фарбується несеться повітряним потоком і потрапивши на фильтры напольные залишається на його волокнах.

При використанні сухої фільтрації ви захистите повітропровід, заслінку або крильчатку від розпорошити частинок фарби. Служба одного фільтра не перевищує шестідесятічасового проміжку часу в процесі фарбування. Але це з лишком окупається його невисокою вартістю. Заміну фільтрів, як правило, здійснюють спільно з антипиловим покриттям. Особливо якісними вважаються VOLZ-фільтри. Компанія ЕкспертМаляр в даний час проводить акцію відповідно до якої високоякісні покриття фільтри Volz-luftfilter продаються за ціною своїх китайських аналогів.

Серед основних особливостей підлогових фільтрів слід зазначити, що основним його призначенням є захист підлогових ділянок або підготовка до фарбування в камерах. Фільтри володіють відмінними утримують здібностями і непоганим ресурсом експлуатації. Термін служби фільтра в основному залежить від рівномірності розподілу повітряних потоків. Для зручності експлуатації, зону для входу повітряних потоків пофарбували в зелений колір.

Усі матеріали використовуються при виготовленні фільтруючих поверхонь схвалили виробники автомобільної промисловості, саме тому їх повсюдно використовують на витяжках з фарбувальних камер. Сумісність фільтра з будь-яким різновидом фарби підтверджена виробником.

Категория: