У наручний годинник вбудували алкотестер

Засновник індійської софтверної компанії Cnaptic розробив наручний годинник власної конструкції з вбудованим алкотестером.

За задумом автора, що вбудований в годинник алкотестер допоможе в будь-який момент визначити вміст алкоголю в крові і, якщо норма перевищена, пристрій негайно повідомить про це свого власника звуковим сигналом, що допоможе уникнути, наприклад, водіння в нетверезому вигляді.

Незвичайні годинники зроблені за допомогою 3D-друку, а управляється пристрій мікрокомп'ютером Arduino. Корпус і браслет годин являють собою єдину деталь, надруковану на 3D-принтері. У неї помістилися керуюча плата, власне годинник, алкотестер, дисплей і батарея, яка заряджається від USB. Сам годинник легко розбирається та піддається в ремонту часов Москва і в інших регіонах.

Гаджет також обладнаний датчиком руху, який включає світлодіодний дисплей лише тоді, коли володар годин характерним чином повертає ліву руку, щоб дізнатися точний час.

Втім, є у мультифункціонального гаджета і один недолік: досить-таки значні розміри, що укупі з зовнішнім виглядом пристрою викликає в оточуючих підозри, чи не є ця штука годинниковим механізмом вибухового пристрою.

Категория: