Вибираємо перетворювач частоти

Будь-якій людині, чия діяльність пов'язана з роботою електричної техніки, напевно доводилося стикатися з таким потрібним приладом, як електропривод.

За своєю функцією електроприводи - це перетворювачі частоти, вони необхідні для зміни частоти електричного струму. У цій невеликій статті ми розглянемо будову електроприводів і їх принцип роботи.

Отже, частотный преобразователь складається зі спеціальних схем, у складі цих схем знаходяться напівпровідники. Для управління електронними ключами використовується мікропроцесор. Існує два основні різновиди перетворювачів частоти. Перший вид - це електроприводи з безпосереднім зв'язком, для цих приладів основною властивістю є наступне: у електроприводів з безпосереднім зв'язком частота вихідної напруги не повинна перевищувати або ж бути рівною тій частоті, показники якої є у ​​живильної мережі.

Другий вид перетворювачів частоти - це електроприводи з вираженим проміжною ланкою постійного струму. Саме цей вид частотних перетворювачів є широко затребуваним для сучасних користувачів, так як при роботі цих апаратів відбувається подвійне перетворення електроенергії. Електроприводи з вираженим проміжною ланкою постійного струму дозволяють працювати навіть з дуже високими джерелами напруги, при цьому самі апарати можуть витримувати навіть тривале навантаження при високих показниках струму, не змінюючи своїх основних технічних характеристик.

Якщо ви хочете придбати перетворювачі частоти за вигідними цінами, то не витрачайте час на пошуки потрібної моделі в реальних магазинах. Скористайтеся онлайн-пошуком, зверніть уваги на оголошення - і ви напевно знайдете те, що шукали, при цьому зможете добре заощадити на покупці і ретельно вивчити всі технічні характеристики обраного товару.

Категория: