Проект «Канікули»: чим зайняти влітку дітей

Проводимо канікули так, щоб нашим дітям було про що написати у творі «Як я провів літо»

Літні університети

Дитячий оздоровчий табір - ідеальне рішення і для батьків, і для дітей. Але з особистого досвіду знаю: вибирати слід найбільш цікаві програми і уважно читати відгуки. Навіть у самих «вигадливих» закладах відпочинок відрізняється. В одних англійська викладають у приміщеннях, в інших - на природі в активних іграх і спілкуванні. Що радує, з'являється більше денних таборів. Причому з будь-яким «ухилом»: спортивним, науковим, творчим ..

Вишиванка за літо

Якось в Закарпатті ми з донькою довго придивлялися до вишиванок і не могли намилуватися майстерними візерунками. Втім, багато «завитки» цілком під силу освоїти і дитині. Квіточка гладдю вишиє навіть наймолодша майстриня. В Інтернеті є схеми будь-якого ступеня складності. Нехай діти створюють обновки собі або на подарунки батькам.

У стилі ретро

Згадуємо своє дитинство і вирушаємо досліджувати дачні горища, кидаємо клич на інтернет-форумах: «У кого залишився набір для випалювання? Хто подарує діапроектор? »Чому б, наприклад, не спробувати полагодити стареньку радіолу і послухати улюблену мамину пластинку? Скільки радості юному власникові планшета доставлять допотопний касетний диктофон, плівковий фотоапарат ... Що за диво - домашня фотолабораторія у ванній! Ви знайдете чимало інструкцій, як все облаштувати і в наші дні. Крім того, нині в моді «ретро-курси», на яких майбутніх чоловіків вчать паяти, випалювати і ще тисячі дрібниць із серії «зроби сам».

Вигин гітари жовтої ...

Звичайно, можна і самим спробувати грати по легендарному самовчителю В. Манілова, але набагато веселіше розучувати пісні та акорди в компанії. Репетитор не буде заперечувати проти групи учнів, і частина уроків навіть може перенести в найближчий парк. За короткий термін ваше чадо досягне цілком пристойних результатів. Ви здивуєтеся, дізнавшись, наскільки молодь зараз захоплена цнотливою лірикою «далеких часів». «Кавалергарда вік недовгий», «Крилаті гойдалки», репертуар групи «Кіно». До речі, в Мережі є спеціальні програми для планшета зі схемами акордів і відео в допомогу починаючим співакам.

Місто, асфальт, культпохід

Канікули в місті теж цікаві і небанальні. Об'єднуйтеся з іншими батьками і по черзі уявляйте свої варіанти проекту «Літнє дозвілля дитини». Похід в кіно, музей, пікнік у парку (страви нехай продумують і готують діти), складання топографічної карти місцевості, квест з професіоналами-витівниками. Занять на цілий день предостатньо. Залучайте до своєї літньої розважальній програмі знайомих і родичів з цікавими професіями, на роботу до яких можна заглянути в якості екскурсії. Дітям буде цікаво побачити університетську лабораторію або, скажімо, потрапити за лаштунки театру.

Творча студія

Не сумнівайтеся, в літній період кількість дитячих курсів не зменшується! Навіть за місяць можна навчитися малювати, робити паперові скульптури, прикраси, освоїти декупаж, фотосправа, батик. Створюйте мультфільми, шийте іграшки. Ще дуже цікаві майстер-класи з риторики, лідерським якостям ... Будуть корисні курсы для детей екстремальної їзди на роликах, розучування нових танців, ази самооборони. Викладачі намагаються максимально адаптувати розклад дитячих занять під графік роботи вічно зайнятих батьків.

Готуй сани влітку

Ну в якій школі чи дитячому саду не буде вітатися красива газета або електронна презентація на тему народних традицій та обрядів? А день народження Тараса Шевченка, Лесі Українки, День матері або знань? До Нового року малюємо види сніжинок і механізми їх утворення (чиста фізика!), До 8 Березня складаємо вірші. Готуємо роботу «Все про число Пі», створюємо «папірус», на якому малюємо головних єгипетських богів. При оформленні не забувайте про колажі і максимально використовуйте особисті фотоархіви. Газети добре робити в компанії з дітьми - так веселіше!

Пора в дорогу

Якщо робота не відпускає надовго, налаштуйтеся на «альтернативні вихідні». Поїздка на страусину ферму, в етнопарк, до моря, озера, в ліс, в гості до рідні ... Побільше ночівель поза домом для повного відволікання. Варто лише відкрити всезнаючий Google, і ви виявите масу розваг неподалік. Наприклад, лицарський турнір або кулінарне свято з дегустаціями. Або заплануйте поїздки вихідного дня в Кам'янець-Подільський, Чернігів, Ужгород ... Під час канікул практично в кожному місті проводяться цікаві заходи. Тільки дізнатися про них потрібно заздалегідь і пам'ятати, що літо - зона підвищених витрат. Підготуйтеся і розважайтеся собі і дітям в задоволення!

Категория: